Matas
Pranešimai: 2731
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: XXIX (29) turas:

2017 Spa 25 18:32

O tam šaršale už vartininko baudos nebuvo?

Tobex
Pranešimai: 7573
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: XXIX (29) turas:

2017 Spa 26 16:43

įdomu kurioje aikštėje žais Atlantas.
Žalgiris suinterisuotas žaisti dirbtinėje būtų, o Atlantui geriau griauti ant natūralios. Bet čia gali ir kitų veiksnių būti.

Respublik
Pranešimai: 2446
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: XXIX (29) turas:

2017 Spa 26 19:20

Kažkam rodo rungtynes? Nes bent jau asmeniškai gaunu kažkokią idiotišką užrašą, o video nerandamas :D

Tobex
Pranešimai: 7573
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: XXIX (29) turas:

2017 Spa 26 19:37

Kažkam rodo rungtynes? Nes bent jau asmeniškai gaunu kažkokią idiotišką užrašą, o video nerandamas :D
žiūrėjau nuo pradžių, bet db ten nebėra ką žiūrėt.

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: XXIX (29) turas:

2017 Spa 27 10:47

UTENIS 1 : 2 SŪDUVA
http://alyga.lt/live/utenis-suduva-5" onclick="window.open(this.href);return false;

[0-1] 5' Karolis Laukžemis
[1-1] 25' Carlosas Carrasco
[1-2] 53' Vaidas Slavickas

2017-10-25 14:00
29 Turas
„Utenio“ stadionas
Žiūrovai: 92

Teisėjai
Manfredas Lukjančukas
Vytis Snarskis
Mangirdas Mirauskas
Mindaugas Jackus

„SŪDUVĄ“ UTENOJE IŠGELBĖJO KURIOZINIS V.SLAVICKO ĮVARTIS
http://alyga.lt/naujienos/informacija/s ... ko-ivartis" onclick="window.open(this.href);return false;

Marijampolės „Sūduva“ ne be vargo iškovojo 10-ą iš eilės pergalę A lygoje. V rato starte Suvalkijos komanda Utenoje tik po kuriozinio Vaido Slavicko įvarčio, įsukusio kamuolį į vartus nuo kampinio gairelės, įvarčio įveikė vietos „Utenį“ 2:1 (1:1).

Naujieji čempionato lyderiai padidino atotrūkį nuo rytoj žaisiančio Vilniaus „Žalgirio“ iki 4 taškų.

Rungtynes Marijampolės futbolininkai pradėjo idealiai, jau 5-ą minutę išsiverždami į priekį. Dar vieną savo įvartį čempionate gražiu smūgiu į vartų kampą pelnė Karolis Laukžemis, sulaukęs tikslaus Pauliaus Janušausko perdavimo.

„Sūduva“ pasižymėjo kurį laiką žaisdama mažumoje, nes po susidūrimo su varžovų vartininku pagalba buvo suteikiama puolėjui Josipui Tadičiui. Vis tik, svečių medikai nusprendė, kad jis tęsti dvikovos negalės, todėl į aikštę nuo solo kilo Robertas Vėževičius.

Suvalkiečiai turėjo puikią galimybę padvigubinti persvarą 19-ą minutę, kai, perėmę kamuolį uteniškių aikštės pusėje, surengė greitą ataką. Andro Švrljuga baudos aikštelėje surado visiškai laisvą Ovidijų Verbicką, bet saugui smūgis nepavyko, pataikyta tiesiai į vartininką Luką Paukštę.

Auksinė futbolo taisyklė netruko pasitvirtinti. Kėlinio viduryje po standartinės situacijos prie „Utenio“ vartų svečiai surengė žaibišką išpuolį, kurio metu trys uteniškiai atsidūrė prieš vieną svečių gynėją, ir Carlosui Carrasco beliko nuginkluoti bejėgį Ivaną Kardumą.

Įvartis išmušė Suvalkijos ekipą iš vėžių ir po jo pavojų prie varžovų vartų jie sukūrė tik antrojo kėlinio pradžioje, kai greitos atakos metu į baudos aikštelę įsiveržęs K.Laukžemis suklaidino gynėją ir leido smūgiuoti atskubėjusiam A.Švrljugai. Kroatas smūgiu uždirbo kampinį.

Jo metu įkrito kuriozinis antrasis suvalkiečių įvartis, kurį nuo kampinio gairelės įmušė V.Slavickas. Į baudos aikštelę pasiųsto kamuolio L.Paukštė nepasiekė, jį teko išmušti gynėjams, tačiau arbitrų sprendimu jie to padaryti nespėjo ir kamuolys kirto vartų liniją. Šeimininkų protestą teisėjas numalšino išsitraukdamas geltoną kortelę.

Vėl išsiveržusi į priekį „Sūduva“ ėmė dominuoti ir kurti progas, kuriam laikui uždarydama uteniškius jų aikštės pusėje. Sužaidus valandą, K.Laukžemio smūgį galva ne be vargo atrėmė šeimininkų vartininkas, netrukus standartinės situacijos metu Povilas Leimonas negalėjo patikėti, kad iš kelių metrų atstumu mušė aukštai virš vartų.

Puikiu reidu prasiveržęs pro kelis žaidėjus komandos draugui progą sukūrė R.Vėževičius, bet K.Laukžemio smūgis į artimą vartų kampą buvo netikslus. Po to, išvengęs nuošalės vienas prieš vartininką atsidūrė pats R.Vėževičius, tačiau įmušti nepavyko ir jam, L.Paukštė sugebėjo liesti kamuolį.

Nusimušusio taikiklio neatstatė O.Verbickas. Sykį jis mušė virš vartų po dar vieno A.Švrljugos perdavimo, vėliau saugas šovė pro šalį iš baudos aikštelės prieigų.

Jau per arbitro pridėtą laiką nubausti progomis nepasinaudojusius svečius galėjo Johnas Hernandezas, sūduviškiams prasižengus šalia savo vartų. Tačiau ne vieną įvartį taip įmušusio kolumbiečio baudos smūgis praskriejo šalia skersinio.

Padėti tašką rungtynėse stengėsi į baudos aikštelę įsiveržęs O.Verbickas, bet jo aštrus reidas ir pusiau smūgis, pusiau perdavimas nei buvo tikslus, nei surado adresatų.

Martynas Pocius, alyga.lt

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: XXIX (29) turas:

2017 Spa 27 11:06

TRAKAI 2 : 1 JONAVA
http://alyga.lt/live/trakai-jonava-3" onclick="window.open(this.href);return false;

[0-1] 75' Luka Peričius
[1-1] 85' Dinijaras Biljaletdinovas
[2-1] 91' Arūnas Klimavičius

2017-10-25 18:00
29 Turas
LFF stadionas
Žiūrovai: 105

Teisėjai
Gediminas Mažeika
Dovydas Sužiedėlis
Algimantas Bagdonas
Šarūnas Tamulynas

SNIEGO MŪŠYJE „TRAKAI“ PALAUŽĖ „JONAVĄ“ PER PRIDĖTĄ LAIKĄ
http://alyga.lt/naujienos/informacija/s ... deta-laika" onclick="window.open(this.href);return false;

Įmušę du sykius pirmųjų V rato rungtynių pabaigoje, „Trakai“ išsaugojo viltis iškovoti A lygos auksą. Praleidę įvartį antrajame kėlinyje, senosios sostinės riteriai pademonstravo charakterį, išlygino rezultatą, o per pridėtą laiką išplėšė labai svarbią pergalę prieš „Jonavą“ – 2:1 (0:0).

Po jos vicečempionai sumažino nuo antroje vietoje esančio Vilniaus „Žalgirio“ iki minimumo. Vilniečiai savo rungtynes ture žais rytoj.

Prieš dvikovos pradžią iš dangaus pasipylęs sniegas ir slidi aikštė nesutrukdė komandoms žaisti atakuojantį futbolą bei kurti momentus. Pirmieji pasižymėti galėjo svečiai, bet po Tautvydo Eliošiaus smūgio riterius šuoliu išgelbėjo vartininkas Timofejus Šeremeta.

„Trakai“ atsakė pavojingu išpuoliu, kurio metu Michailas Šyška puikiu perdavimu perpjovė varžovų gynybą ir prieš vartus išvedė Aleksandrą Byčenoką, tačiau šiam kamuolį paskutiniu momentu sugebėjo krisdamas išmušti Luka Peričius.

Kėliniui įpusėjus, iniciatyva priklausė šeimininkams, kurie daugiau kontroliavo kamuolį. Tačiau surasti skylių sutankintoje jonaviškių gynyboje nebuvo lengva. A.Byčenokas sulaukė erdvės smūgiui, o kamuolį Povilas Valinčius atmušė prieš save. Kilusį gaisrą užgesino gynėjai.

Sėkmingai dirbusi prie savo vartų, „Jonava“ ieškojo progų greitoms atakoms. Vienos jų metu per pusę aikštės su kamuoliu pranėrė K.Upstas, bet smūgiu sudaryti T.Šeremeta problemų nepavyko.

Nerasdami kelių link varžovų vartų, trakiškiai pabandė laimė tolimais šūviais. Alono Netzerio smūgį P.Valinčius sugavo, Lajo Traore šovė šalia vartų.

Prieš pertrauką įmušti galėjo „Jonava“, dusyk pataikius į virpstą vieno išpuolio metu. Pakėlus kampinį, į konstrukciją galva mušė L.Peričius, o pratęsus ataką ten pat kamuolį pasiuntė ir Laurynas Stonkus. Trečio bandymo atlikti nebeleido riterių vartininkas.

Antroji dvikovos pusė prasidėjo „Trakų“ spaudimu, tačiau P.Valinčiui savo meistriškumo demonstruoti neteko, jonaviečių gynybos linija dirbo patikimai. Progą smūgiui turėjo tik Dinijaras Biljaletdinovas po Martyno Dapkaus pražangos netoli baudos aikštelės. Rusas mušė virš vartų.

Sužaidus daugiau nei valandą, greitos atakos metu Justinas Januševskis sužaidė patikimai ir sugebėjo blokuoti Maksimo Marusičiaus smūgį greitos „Jonavos“ atakos metu. „Trakų“ gynėjas iššoko aukščiau už visus kitoje aikštės pusėje kampinio metu, bet galva į vartus nepataikė.

75-ą minutę į priekį išsiveržė svečiai. Pakėlus kampinį, kamuolį gynėjai atmušė atgal tai dariusiam Tv.Eliošiui. Daug erdvės turėjęs saugas antruoju perdavimu surado laisvą L.Peričių, kuriam beliko galva pataikyti i vartus.

Po kelių minučių pasisekė J.Januševskiui. Bandydamas išmušti kamuolį, jam į kojas įčiuožė L.Stonkus. Nesuvaldęs emocijų gynėjas netruko varžovui atkeršyti. Galėjęs „Trakų“ žaidėją pašalinti iš aikštės, rungtynių arbitras apsiribojo parodydamas geltoną kortelę.

„Trakai“ užgulė svečių vartus ir išlygino rezultatą 85-ą minutę. Po M.Šyškos perdavimo puikiu smūgiu, neleisdamas kamuoliui nusileisti ant žemės, įmušė D.Biljaletdinovas. Riterių atakų lavina nesibaigė.

Jau per arbitro pridėtą laiką. M.Šyškai pakėlus kamuolį link vartų, kurį laiką puolėjo pozicijoje rungtyniavęs Arūnas Klimavičius sugebėjo galva nukreipti jį į tinklą, išplėšdamas „Trakų“ pergalę.

Martynas Pocius, alyga.lt

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: XXIX (29) turas:

2017 Spa 27 11:26

ATLANTAS 0 : 3 ŽALGIRIS
http://alyga.lt/live/atlantas-zalgiris-5" onclick="window.open(this.href);return false;

34' Darvydas Šernas
65' Vytautas Lukša
74' Elivelto

2017-10-26 18:00
29 Turas
Klaipėdos centrinis stadionas
Žiūrovai: 350

Teisėjai
Donatas Rumšas
Arūnas Šeškus
Gevorkas Arakelianas

ANTRĄ SYKĮ IŠ EILĖS KLAIPĖDOJE „ŽALGIRIS“ NESUKLUPO
http://alyga.lt/naujienos/informacija/a ... -nesuklupo" onclick="window.open(this.href);return false;

Lyderio statusą praradęs ir nebeturintis kur trauktis Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo labai reikalingą pergalę Klaipėdoje. Prieš mėnesį kluptelėję uostamiestyje, sostinės futbolininkai dar kartą šios istorijos nekartojo ir pergalingai pradėjo V ratą, užtikrintai įveikdami vietos „Atlantą“ 3:0 (1:0) ir nutraukdami nelaimėtų rungtynių seriją.

Šiose rungtynėse pirmą sykį svečiams vadovavo Valdą Dambrauską pakeitęs futbolo specialistas iš Baltarusijos Aleksandras Brazevičius.

Didžiąją dalį savo atakų pirmajame kėlinyje dešiniu flangu rengęs „Žalgiris“ privalėjo išsiveržti į priekį jau 6-ą minutę, bet Darvydas Šernas pats negalėjo patikėti, kad iš kelių metrų atstumo nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus, sulaukęs idealaus Vytauto Lukšos perdavimo.

Vėliau V.Lukša dar vienu geru perdavimu surado prieš vartus iššokusį Bahrudiną Atajičių, šiam įveikti Deivido Mikelionio nepavyko, tuo pačiu buvo užfiksuota nuošalė.

Kėlinio viduryje keli „Atlanto“ žaidėjai kėlė ranką į viršų signalizuodami, kad po gražaus Donato Kazlausko reido pro kelis varžovus ir perdavimo link baudos aikštelės kamuolį atmušęs Diego Oyarzunas jį lietė ranka. Arbitro švilpukas tylėjo.

Po kelių minučių svečiai nepasinaudojo dar viena puikia proga. Į ataką prisijungęs Donovanas Slijngardas tiksliu perdavimu baudos aikštelėje surado laisvą Bahrudiną Atajičių, bet ir šis žaidėjas mušė pro šalį.

Kaip reikia pataikyti į vartus, netrukus parodė Elivelto. Žalgirietis vienu lietumu pasiuntė į tinklą Egidijaus Vaitkūno perduotą kamuolį, bet įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės pažeidimo.

Savo persvarą „Žalgiris“ pavertė įvarčiu 34-ą minutę. Standartinės situacijos metu D.Šernas krūtine susistabdė kamuolį ir mušė neatremiamai.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, „Atlantui“ ir toliau nepavyko surengti rimtesnio išpuolio, nedidelius gaisrus sukėlė tik pora pakeltų kampinių, sužaidus valandą. Iniciatyva ir žaidimo kontrolė priklausė svečiams.

65-ą minutę čempionai padvigubino pranašumą. B.Atajičiui greitos atakos metu uždirbus pražangą šalia baudos aikštelės, baudos smūgiu į vartininko kampą preciziškai tiksliai šovė V.Lukša.

Kėlinio viduryje išpuolį surengė „Atlantas“. Jo legionierius iš Baltarusijos Dmitrijus Mazalevskis mušė virš vartų iš baudos aikštelės prieigų.

Rungtynių baigtis tapo aiški 74-ą minutę. B.Atajičius perdavimo sulaukęs Elivelto paliko už nugaros gynėją ir smūgiu vienu lietimu įsirašė savo pavardę į statistikos protokolą.

„Žalgiris“ ir toliau nesustojo. Puikias rungtynes žaidęs V.Lukša buvo arti įvarčio, bet tolimu smūgiu sudrebino vartų konstrukciją, pataikydamas į skersinį. Netrukus po dar vieno vilniečio šūvio savo meistriškumą jau teko demonstruoti D. Mikelioniui.

Rungtynių pabaigoje abiejų komandų treneriai į aikštę išleido jaunuosius futbolininkus Roką Filipavičių ir Karolį Uzėlą.

Paskutinėmis minutėmis abi komandos apsikeitė progomis. Aikštėje pasirodęs Mikhailas Kaliadka privertė Armantą Vitkauską šuoliu palydėti tolimą smūgį, o jau per pridėtą laiką D.Mikelionis atrėmė Liviu Antalio smūgį galva iš kelių metrų.

Martynas Pocius, alyga.lt

Grįžti į