UCCM
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: XXV turas

2011 Rgs 11 15:43

na čia dėl to gloryhunterizmo, tai jam - visos sąlygos. Žaidžia lyderiai, turintys šansų laimėti čempionatą, laimi prieš varžovą. Broniau, dėl ko, manai, taip įvyko?

šiaip
Pranešimai: 3431
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: XXV turas

2011 Rgs 11 16:24

Na gerai, atėjo žmonės į stadioną, kas jiems kaži nepatiko? Šiaip įdomiai gaunas. Išeina, klubas turi pritraukti žiūrovus, bet dar ir išlaikyti juos stadione? Pirmą kartą kažkaip taip susimąsčiau...
Ne tai, kad turi išlaikyti stadione, bet turi priversti ateiti dar kartą ir dar kartą, ir dar kartą, ir taip iki begalybės :)
O iki rungtynių galo išlaikyti visus yra neįmanoma misija. Kažkaip vis atsiranda prisimenančių savo neatidėliotinus reikalus artėjant finaliniam švilpukui. Ir tokių pilna ne tik Lietuvoje.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XXV turas

2011 Rgs 12 07:42

Toks pastebėjimas - tarp žiūrovų dažnai suveikia kaimenės sindromas. Blogai sužaidus kažkuriam futbolininkui, atsiranda alaus priplempęs aštrialiežuvis, kurio garsios replikos užvaldo visos tribūnos nuotaikas. Užvakar tokių netrūko.. O šiaip teisus [email protected] - žiūrovai Vilniuje eina palaikyti ne savo miesto komandos, o pamatyti žvaigždes ir "dėjimus į kašį". Kadangi futbole įvarčiai nekrenta kas antroje atakoje, žiūrovai ima nuobodžiati. O Komolovo ar Grgurovičiaus pavardės jiems nieko nesako. Kitaip nei kokio nors Kežmano, kuris dabar plūkiasi Bielorusijoje..

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: XXV turas

2011 Rgs 12 08:29

Nieko stebėtino tuose išėjimuose nematau. tiesiog teatro spektaklio trečio veiksmo sindromas, reikia išeiti, nes bus eilės prie rūbinės, kelyje, šiaip norisi anksčiau pasidėti sėdimąją ant sofkės, nors galbūt apie tą spektaklį ar koncertą ar parodą svaigo kokias tris savaites prieš tai... Visada tokių buvo ir bus. paprasčiausiai žmonės patys nežino ko nori, dažniausiai tai yra patys nieko rimto nesportavę, nesuvokia, kas tai yra kova ir kad tie jų vadinami nevykėliai dabar laksto po aikštę su 210 pulso dažniu ir aikštėje mato trobeles.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XXV turas

2011 Rgs 12 12:41

Dramatiškai prarasti taškai: „Tauras“ 2:2 „Kruoja“
11 Rugsėjis 2011
Paulius Jakelis
http://www.fkkruoja.lt/naujienos-kruoja ... -22-kruoja" onclick="window.open(this.href);return false;

Pakruojo „Kruojos“ futbolininkams nesėkmingai susiklostė 25-ojo A lygos turo rungtynės Gargžduose su Tauragės „Tauru“. Dar 87-ąją minutę užtikrintai rezultatu 2:0 pirmavę svečiai iš Pakruojo per likusį laiką praleido du apmaudžius įvarčius ir padovanojo varžovams tašką – 2:2. Įvarčius „Kruojai“ pelnė Toma Tabatadze ir Valerijs Čistjakovs.

Rungtynių pradžia Pakruojo ekipai nieko blogo nežadėjo – jau septintąją minutę po pakelto kampinio vikriausias baudos aikštelėje buvo T.Tabatadze, galva nukreipęs kamuolį į vartų tinklą (1:0). Po žaibiško įvarčio „Kruoja“ kiek atsitraukė ir leido pirmuoju numeriu žaisti varžovams.

„Tauras“ matomai nebuvo pasiruošęs dominuoti aikštėje, tad nors ir turėjo persvarą kamuolio kontrolėje, kurį laiką pavojingesnių progų nesukūrė. Tiesa, po truputį įsižaidę nominalūs aikštės šeimininkai ėmė kelti rūpesčių Mantui Galdikui. Itin neblogai atrodė G.Jerkovičius ir M.Soaresas. Būtent šis tandemas bene dažniausiai vertė į žaidimą visu pajėgumu įsitraukti „Kruojos“ gynėjus.

Vienoje situacijoje tik didelės fortūnos dėka viskas svečiams baigėsi laimingai – po kelių smūgių iš arti kamuolys pataikė į virpstą, o vėliau, pakartotinu bandymu, praskriejo pro pat virpstą. Dar kitoje situacijoje pasisekė, jog arbitras neskyrė vienuolikos metrų baudinio diskutuotinoje situacijoje. Keletą pusprogių iki pertraukos turėjo ir Pakruojo futbolininkai, tačiau varžovų klaidomis nepasinaudojo. Einant į pertrauką – slidus pranašumas 1:0.

Antroji dvikovos dalis prasidėjo kiek kitaip – iniciatyvą kuriam laikui perėmė „Kruoja“, tuo tarpu „Tauras“ buvo pirmojo kėlinio šešėlyje. Itin daug techninio varžovų broko kelis kartus leido Pakruojo klubui surengti labai pavojingus greitus išpuolius, tačiau nuvylė atakų užbaigimas – čia vis pritrūkdavo tikslaus paskutinio perdavimo arba teisingo sprendimo.

Nepaisant to, įvartis vis tik pribrendo. T.Tabatadzę pakeitęs V.Čistjakovas 77-ąją minutę sulaukęs Ernesto Veliulio perdavimo pirmuoju bandymu tikslo nepasiekė, tačiau kovojo iki galo ir tai davė vaisių – pro gynėjus prasprūdęs kamuolys atsidūrė pas puolėją, kuris šį kartą iš arti nesuklydo (2:0).

Rodėsi, jog geriau ir būti negali. Varžovai visiškai pasimetė, o „Kruoja“ turėjo dar kelis šansus įtvirtinti pranašumą. Ir kai atrodė, kad pergalė jau kišenėje, visi futbolo Dievai Pakruojui atsuko nugarą. 88-ąją minutę po grubios klaidos rezultatą sušvelnino G.Jerkovičius, tuo tarpu 90-ąją varžovai triumfavo, kai po perdavimo iš kairės visiškai laisvas neklydo Reggilio Seedorfas – 2:2.

Nors lygiosios – ne pralaimėjimas, taip iš rankų išslydus pergalei taškas – menka paguoda. Puiki pamoka, kad futbolą reikia žaisti nuo pirmos iki paskutinės minutės. Artimiausias rungtynes „Kruoja“ trečiadienį 18.30 val. LFF stadione Vilniuje žais su VMFD „Žalgiriu“, kuris šiuo metu A lygoje žengia pirmas.
FK „Tauras“ 2:2 (0:1) „Kruoja“
Teisėjas: A.Kancleris (Klaipėda), 120 žiūrovų
Įvarčiai: 88 min. G.Jerkovič, 90 min. R.Seedorf („Tauras"); 7 min. T.Tabatadzė, 77 min. V.Čistjakovs („Kruoja")
Įspėjimai: 79 min. M.Suares („Tauras"); 60 min. K.Matsion („Kruoja")

„Kruoja“: M.Galdikas, S.Pihockij, J.Mockus, M.Bagužis, V.Pocevičius, K.Jarmalavičius (G.Slavickas), K.Matsion, M.Gardzijauskas (P.Krasnovskis), Ž.Banys, E.Veliulis, T.Tabatadze (V.Čistjakovs).

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XXV turas

2011 Rgs 12 12:44

Po pertraukos užtikrintai įveiktas “Kaunas“
2011 rugsėjo 11d.
http://www.fkekranas.lt/naujienos/po-pe ... tas-kaunas" onclick="window.open(this.href);return false;

Po neilgos pertraukos futbolas vėl grįžo į Panevėžį. Šįvakar "Aukštaitijos" stadione FK "Ekranas" 3:1 palaužė FBK "Kauną".

Jau 66-ąją rungtynių sekundę „Ekranui“ pavyko išsiveržti į priekį: po FBK „Kauno“ vartininko klaidos iš 14 m. tiksliai į vartus kamuolį pasiuntė puolėjas Adama Fofana. Po įvarčio „Ekranas“ kiek dažniau atakavo ir Panevėžio komandos išpuoliai buvo aštresni bei pavojingesni lyginant su kauniečių reidais. 20 min. geros progos pasižymėti neišnaudojo U.Umeh, iš kelių metrų smūgiuotą kamuolį sulaiko FBK „Kauno“ vartininkas D.Bartkus. Po 3 min. kiek netikėtai rezultatą išlygino E.Razulis, po tikslaus perdavimo iš krašto galva tiksliai kamuolį nukreipė į vartų kampą. Įvartis kiek sutrikdė „Ekraną“ ir iki pertraukos nepavyko sukurti įsimintinų progų šalia Kauno vartų. Tuo tarpu svečiai vis laisviau jautėsi aikštėje ir nevengdavo rizikingai nuskubėti link „Ekrano“ vartų. Tas pats E.Razulis kėlinio gale galėjo išvesti ekipą į priekį, tačiau labai pavojingo perdavimo į baudos aikštelę nebesuspėjo „uždaryti“ galva.

Po pertraukos abi ekipos pakeitė po žaidėją: vietoj A.Vertelio aikštėje pasirodė G.Tomkevičius, FBK ekipoje S.Paulių pakeitė D.Kapūstas. „Ekranas“ jau žymiai aktyviau rungtyniavo Kauno aikštės pusėje. Pro šalį skriejo M.Andelkovičiaus ir M.Alonso smūgiai. 55 min. Panevėžio ekipa puikiai išnaudojo standartinę situaciją: po kampinio skersuotą kamuolį iš arti į vartus tiksliai galva nukreipė komandos kapitonas D.Gleveckas, išvesdamas savo ekipą į priekį. 64 min. vietoj pasižymėjusio A.Fofana aikštėje pasirodė puolėjas A.Velička. Netrukus žaidėjas atliko puikų perdavimą link vartų nuskubėjusiam U.Umeh, tačiau legionierius kamuolį netoli baudos aikštelės prarado. „Kaunas“ vis dažniau ėmė lankytis „Ekrano“ aikštės pusėje, tačiau svečių atakos didelio pavojaus E.Zubo ginamiems vartams nekėlė. Tiesa, 74 min. FBK kėlė du kampinius iš eilės, tačiau „Ekranas“ drausmingai apsigynė. „Kaunui“ nuskubėjus į puolimą, daugiau erdvės atsirado „Ekrano“ saugams bei puolėjams. Ne kartą į greitą kontraataką nuskubėjo R.Radavičius, A.Velička, U.Umeh. Tačiau tiksliai ir sėkmingai užbaigti atakas nepavyko. 80 min. aikštėje vietoj M.Alonso pasirodė J.Moroz. Už kelių minučių šis žaidėjas įtvirtino „Ekrano“ pergalę trečiuoju įvarčiu: kairiajame krašte futbolininkas įsiveržė į baudos aikštelę ir technišku smūgiu kamuolį nukreipė į vartus. Iki rungtynių pabaigos ir FBK dukart pavojingai grąsino „Ekrano“ vartams, tačiau E.Zubas sužaidė užtikrintai ir atrėmė stiprius M.Fridriko bei C.Thomson smūgius. Iki rungtynių pabaigos „Ekranas“ sėkmingai išsaugojo pergalingą rezultatą ir iškovojo pelnytą pergalę prieš Kauno komandą.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XXV turas

2011 Rgs 12 12:45

"Kaunas" patampė nervus titulą siekiančiam išsaugoti "Ekranui"
http://www.fbk.lt/index.php/naujienos/k ... ranui/6587" onclick="window.open(this.href);return false;

"Kaunas" sekmadienį Panevėžyje žaidė A lygos rungtynes su titulą ginančiu "Ekranu". Rungtynės mūsų komandai prasidėjo labai nesėkmingai - jau 2-ąją minutę palikęs vartus grubiai suklydo Džiugas Bartkus ir "Ekraną" į priekį išvedė Adama Fofana (1:0). Patys susikūrę problemų "Kauno" futbolininkai toliau rungtyniavo lyg nieko bloga nebūtų atsitikę. Mūsiškiai sumaniai kontroliuodavo kamuolį, o Evaldas Razulis, buvęs labai aktyvus atakos smaigalyje, po truputėlį artėjo prie savo įvarčio. Sužaidus 20 min. suklydo "Kauno" gynėjai ir "Ekrano" futbolininkas atsidūrė vienas prieš D.Bartkų, bet šį kartą "Kauno" vartininkas sužaidę be priekaištų ir išgelbėjo savo ekipą. Dar po trijų minučių pagaliau "prisišaudė" E.RAZULIS, kuris nestipriu, bet tiksliu smūgiu galva rezultatą išlygino (1:1).

"Kaunui" nesėkminga buvo ir antrojo kėlinio pradžia. 55-ąją min. "Ekranas" kėlė kampinį, po kurio be priežiūros mūsų baudos aikštelėje buvo paliktas Dainius Gleveckas, galva pasiuntęs kamuolį į apatinį "Kauno" vartų kampą (2:1). Antrojo kėlinio dalyje kauniečiai vėl demonstravo akiai malonų žaidimą ir stengėsi atsakyti antru įvarčiu. Bet dar viena klaida palaidojo viltis iš Panevėžio parsivežti bent tašką. 85-ąją minutę dešiniajame gynybos krašte paskui savo varžovą nespėjo Darius Šinkūnas, padėtį bandė gelbėti ir vartus vėl paliko D.Bartkus, o Jevgenijus Morozas technišku smūgiu pasiuntė kamuolį į tuščius "Kauno" vartus (3:1). Mačo pabaigoje Robertas Freidgeimas ir Craigas Thomsonas paleido stiprius smūgius į "Ekrano" vartus, bet nepriekaištingai tuose epizoduose sužaidė šeimininkų vartininkas ir "Ekranas" iškovojo pergalę 3:1.

Trečiadienį (rugsėjo 14 d.) 18 val. "Kaunas" po ilgesnės pertraukos vėl rungtyniaus Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione. A lygos rungtynėse susitiksime su Alytaus "Dainava", kuriai šiame sezone "Kaunas" du kartus pralaimėjo. Trečias kartas turi būti sėkmingas geltonai-žaliems.
"Kauno" sudėtis:
Džiugas Bartkus; Darius Šinkūnas, Andrius Bartkus, Mantas Fridrikas, Robertas Freidgeimas; Craig Thomson, Tomas Miklinevičius, Tomas Snapkauskas, Simonas Paulius (46 min. Deividas Kapustas), Nerijus Mačiulis (72 min. Lukas Sendžikas); Evaldas Razulis (86 min. Edvinas Petkus).

Atsargoje liko:
Ignas Plūkas, Marius Miškinis, Audrius Juozaitis, Marius Šoblinskas.

geriantis
Pranešimai: 1138
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: XXV turas

2011 Rgs 12 13:12

Kaunas gal kažką ir patampė, bet tikrai ne nervus. su tokia gynyba ir vartininku, kai visi 3 įvarčiai sau atvežti, tai kokie čia gali būti nervai. Vat jeigu būtų nedarę durnų klaidų gynyboje, o vartininkas nelakstytų alaus, tada Ekranui gal nervai ir būtų pasitampę.

Grįžti į