...

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 18 19:32

FK EKRANAS 2 - 3 FC ŠIAULIAI
2014 09 14
PANEVĖŽYS

Atvažiavo šiauliečiai į kitados galingiausio klubo stadioną, sutaršė juos ir atia atia
:)

Antrą kartą šiame sezone nuskriaudė neįgalius "pelėsius". gerai įmitę brazilai atrodė prastai, jaunimas dar prasčiau, nes kartais atrodė, kad viskas, ką daro šiauliečiai jiems pavyksta lengvai, nors nirko ypatingo ir neparodė.

"Pelėsius" reikėtų siųsti į I-ą lygą su tokiu futbolu..

dar valdo tetulytė čia slankiojo aplinkui... blin, paburnoti prieš FKE nesigavo net.. :mrgreen:

Anbo
Pranešimai: 7779
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 18 20:15

Tiesiog pasibaigė Ekrano emocinis užtaisas. Po gražių iliuzijų kai kam tenka sugrįžt ant žemės

slasher
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 18 21:11

Tiesiog pasibaigė Ekrano emocinis užtaisas. Po gražių iliuzijų kai kam tenka sugrįžt ant žemės
šiandien pralošė Šiauliams, kitą dieną atims taškus iš Kruojos ar Trakų. Nenuspėjmas Ekranas šiame sezone.

...

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 19 09:25

FK EKRANAS 2 - 3 FC ŠIAULIAI
LINK: http://alyga.smscredit.lt/rungtynes/Ekr ... auliai/279" onclick="window.open(this.href);return false;
arba http://alyga.smscredit.lt/naujiena/Trec ... tarai/1449" onclick="window.open(this.href);return false;
2014-09-18 | 27 turas | Panevėžio "Aukštaitijos" st. | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovų: 300


Nors dvikovą aktyviau pradėjo panevėžiečiai, pirmieji pelnyti įvartį galėjo svečiai. Gynėjams atmušus kamuolį po perdavimo į baudos aikštelę, jis nukrito visiškai laisvam Stjepanui Babičiui, bet kroatas stipriu smūgiu į vartus nepataikė.

„Ekranui“ sėkmė nusišypsojo jau 12-ąją minutę. Po pražangos savo laimę tolimu smūgiu iš toli pabandė Paulius Daukša. Pirmuoju bandymu pataikęs į gyvatvorę, pakartotiniu šūviu futbolininkas pasiekė tikslą, pelnydamas pirmąjį įvartį šiame sezone. „Šiaulių“ vartininkas kamuolį lietė, bet išgelbėti komandos nesugebėjo.

Po penkių minučių rezultatyviausias lygos futbolininkas Niko Tokičius privalėjo išlyginti rezultatą. Po Edvino Jasaičio aukšto perdavimo grubiai suklydo į kamuolį nepataikęs Elderis, leisdamas visiškai laisvam likusiam kroatui smūgiuoti iš maždaug 6 metrų. Jo laimei, šiaulietis sudrebino vartų skersinį.

N.Tokičius savo klaidą ištaisė 34-ąją minutę, išnaudodamas standartinę situaciją. Legionierius po S.Babičiaus tolimo perdavimo link vartų aplenkė gynėją ir koja nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Pirmoji „Šiaulių“ ataka iškart po pertraukos baigėsi gražiu įvarčiu. Rokas Gedminas sužaidė „sienelę“ su N.Tokičiumi, įkirto į baudos aikštelę ir, nesunkiai išvengęs atskubėjusio Elderio, išvedė svečius į priekį.

Labai aktyviai antrąjį kėlinį pradėjęs R.Gedminas 54-ąją minutę į savo sąskaitą įsirašė antrąjį įvartį. Išbėgęs vienas prieš vartus, jis gražiu klaidinančiu judesiu ant žemės paguldė tiek jį pasivijusį Martyną Dūdą, tiek atskubėjusį Luką Žukauską ir ramiai pasiuntė kamuolį į tinklą.

Dviejų įvarčių persvara „Šiauliai“ džiaugėsi neilgai. 63-ąją minutę rezultatą sušvelnino panevėžiečių lyderis Elivelto. Brazilas pirmasis atsidūrė prie nuo virpsto atšokusio kamuolio po Simono Urbio smūgio ir galva nukreipė jį į tuščius vartus.

Įvartis įkvėpė „Ekraną“. Į priekį vedami Elivelto, Panevėžio futbolininkai sužaidė neblogą atkarpą puolime, bet daug darbo Andrei Stincai jie nesuteikė. Įsiminė tik tolimas legionieriaus iš Brazilijos baudos smūgis, kurį svečių vartininkas nesunkiai sugavo.

Link savo vartų atsitraukę šiauliečiai stengėsi rengti greitas atakas. Po pražangos vienos jų metu padirbėti teko Lukui Žukauskui, atremiant pavojingą S.Babičiaus baudos smūgį. Vėliau pavojingą išpuolį labai nevykusiu perdavimu sugadino Mindaugas Strauka, susilaukęs kamuolio negavusio N.Tokičiaus priekaištų

Rungtynių pabaigoje „Ekranas“ pabandė surengti dar vieną vartų šturmą, tačiau realaus pavojaus svečių vartams nesukūrė.

...

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 19 09:27

KOMENTARAI

Treneris Gedeminas Jarmalavičius („Šiauliai“):
„Džiaugiamės pergale čia, kur vyrauja tikrai gera aura, kur komanda turi tikrai šlovingą praeitį. Todėl laimėti rungtynes yra tikrai smagu. Pavyko antrasis kėlinys, tiksliau pirma jo pusė. Vis tiek darėme klaidų, kurių neturėtume daryti - esant rezultatui 3:1, prasileidžiame tokį įvartį. „Ekranas“ rizikavo, jam nebuvo ką prarasti, bet aš norėčiau, kad sužaistume šaltakraujiškiau, paprasčiau ir nebūtų buvę tokio nervuotumo ir užtikrintumo, nes, esant tokiam rezultatui, tu turėtum atsipalaiduoti ir žaisti tiksliai bei kokybiškai. Mes pradėjome skubėti, tas „Ekrano“ spaudimas turbūt irgi davė vaisių. Bet esame laimingi iškovoję tris taškus, įmušę tris įvarčius.“

Rokas Gedminas („Šiauliai“):
„Buvo sunkios rungtynės. Ši savaitė iš tikrųjų sunki. Labai sunki pergalė, daug emocijų. Svarbiausia - trys taškai, pergalė. Dabar laukia „Žalgiris“. Iš pradžių išėjome kiek užmigę, sunki aikštė, bet kovojome iki galo, pasisekė įmušti įvarčius ir viskas tvarkoje. Prasileidę įvartį, visi susikaupėme, pradėjome kitaip žiūrėti. Gerai, kad dar pirmajame kėlinyje neblogą įvartį įmušė N.Tokičius, kuris leido lengviau nueiti į rūbinę. Per pertrauką pakalbėjome, gerai nusiteikėme ir išėjome trijų taškų. Džiaugiamės, kad Niko pasiekė savo įvartį ir snaiperių klasifikacijoje eina tvirtai į priekį.“

Treneris Valdas Dambrauskas („Ekranas“):
„Šiandien nedžiugina niekas, nes ir nulis taškų ir visiškai tragiškas antrasis kėlinys, pralaimėtas praktiškai vienam „Šiaulių“ žaidėjui, kuris individualiai apžaidė visą mūsų gynybą ir pelnė du įvarčius. Pirmajam kėliniui pasirinkome tinkamą taktiką, nes visiškai neutralizavome jų vidurį, bet prasileidome žioplą įvartį tada, kai turėjome kontroliuoti rungtynes, kai, pirmaudami 1:0, turėjome palaikyti kamuolį, sužaisti truputį ramiau, ištraukti „Šiaulių“ žaidėjus. Eilinį kartą gavome standartą. Per pertrauką sakiau, kad jeigu „Šiaulių“ treneris nuo atsarginių suolelio į mūsų vartus keltų standartą, tikriausiai ir iš ten įsuktų kamuolį į vartus. Panašiai gavosi pirmas įvartis. Antrajame kėlinyje norėjome daugiau spaudimo, aštrumo atakoje, bet vaikiškos klaidos gynyboje ir „Šiauliai“ išsiveržė į priekį. Po to sušvelninome rezultatą, turėjome momentų ir galimybių, tačiau jos taip ir liko neišnaudotos.“

...

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 19 09:40

Rugsėjo 18 d. (ketvirtadienis)

131) Ekranas (Panevėžys) - Šiauliai (Šiauliai) 2:3 (1:1)
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - V. Vasiliauskas (Telšiai)
Įvarčiai: 12 min. P. Daukša, 63 min. Elivelto ("Ekranas"); 34 min. N. Tokič, 47, 54 min. R. Gedminas ("Šiauliai")
Įspėti: 26 min. Sigitas Urbys, 60 min. E. Tamulevičius ("Ekranas"); 23 min. J. Raziūnas ("Šiauliai")

įvarčiai: http://www.youtube.com/watch?v=NhjvKFoP0rM" onclick="window.open(this.href);return false;


komentarai: http://www.youtube.com/watch?v=VynQbga8eBE" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 19 09:42

Elivelto: „Ketvirtadienį sieksime reabilituotis“
fkekranas.lt 2014-09-18

Panevėžio „Ekrano“ vyriausiojo trenerio Valdo Dambrausko švilpukas skelbia treniruotės pabaigą, žaidėjai ramiai ir iš lėto palieka treniruočių aikštę. Vienas kitas futbolininkas pasilieka papildomai atlikti keletą smūgių, o viename kampe išsidėliojęs ryškius žymeklius kamuolį aplink juos dideliu greičiu valdo „Ekrano“ legionierius iš Brazilijos Elivelto.

Jis dažnai po treniruotės paskutinis palieka aikštę, kai kurie žaidėjai jau spėja nusiprausti, kai į rūbinę grįžta Elivelto. Net kai treneris per A lygos nedidelę pauzę žaidžiant Lietuvos rinktinėms skiria kelias laisvas dienas, 22-ejų metų Elivelto vienas atvyksta į treniruočių aikštę, atlieka kamuolio kontrolės pratimus, smūgiuoja į vartus.

Vienas geriausių A lygos futbolininkų čempionate pelnė 11 įvarčių ir pagal šį rodiklį snaiperių sąraše su dar trimis futbolininkais užima antrą vietą.

„Meluočiau, jei sakyčiau, kad asmeninė statistika man visiškai nerūpi. Ji yra svarbi, tačiau esminis dalykas yra tai, kaip sekasi komandai. Jei ekipai nesisektų, prastai klostytųsi žaidimas, negalėčiau mušti įvarčių“, - teigė Elivelto.

Skirtingai nuo pirmos sezono pusės, „Ekrane“ Elivelto nėra vienintelis brazilas. „Vasarą prie „Ekrano“ prisijungė dar keturi tautiečiai. Jaučiuosi žymiai komfortabiliau, be to, Mandinho padeda bendrauti su kitais komandos draugais, treneriu“, - kalbėjo „Ekrano“ puolėjas.

„Esu laimingas, galėdamas žaisti čia Lietuvoje, jaučiu trenerio pasitikėjimą ir man smagu prisidėti prie komandos tikslų. Žinoma, jaučiu namų ilgesį, labiausiai pasiilgau šeimos, o kai atvės, trūks šilto oro“, - apie žaidimą mūsų šalyje pasakojo Elivelto.

Pasak jo, ketvirtadienį „Aukštaitijos“ stadione „Ekranas“ sieks reabilituotis po skaudžios nesėkmės Klaipėdoje.

„Šiauliai yra gera komanda, turinti perspektyvių futbolininkų, tad laukia geras mūšis. Šioje kovoje mano lūkesčiai yra paprasti: viliuosi gero mūsų žaidimo ir pergalės“, - apie būsimą mačą teigė vienas geriausių šių metų A lygos žaidėjų.

Rungtynės su "Šiauliais" vyks ketvirtadienį, "Aukštaitijos" stadione. Mačo pradžia - 17:30.
- Deja jam nepavyko, nors pats pasižymėjo. :P

...

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 19 13:02

27-ojo turo apžvalga: lyderių trejetas šovė į priekį
Nerijus Kesminas 2014-09-19
http://alyga.15min.lt/naujiena/27-ojo-t ... rieki/1452" onclick="window.open(this.href);return false;

Ratas. Lyderių trejetas dar padidino takoskyrą tarp savęs ir kitų komandų, o "Žalgiris" trečiajame rate buvo nesulaikomas - čempionas surinko 25 iš 27 galimų taškų. "Kruoja" per tą pačią atkarpą sukaupė 19, o "Trakai" - 17 taškų.

Lauk. Turas pražydo raudonų kortelių puokšte. Arbitrai iš aikštės išvijo net tris futbolininkus - Edvardą Gaurilovą ir Kęstutį Balčiūną iš Alytaus "Dainavos" bei Karolį Chveduką iš Marijampolės "Sūduvos".

Snaiperiai. Panevėžio "Ekrano" brazilas Elivelto toliau persekioja "SMScredit.lt A lygos" rezultatyviausių žaidėjų sąrašo lyderį Niko Tokičių iš "Šiaulių". Abiejų komandų tarpusavio rungtynėse įmušė ir vienas, ir kitas: kroatas - keturioliktą, Elivelto - dvyliktą kartą šį sezoną. Aikštę labiau patenkintas paliko N.Tokičius - "Šiauliai" laimėjo 3:2 ir išsivežė iš Panevėžio tris taškus.

Hipotezė. "Per pertrauką sakiau, kad jei "Šiaulių" treneris nuo suolo pakeltų standartą, tai ir jis turbūt įsuktų kamuolį į mūsų vartus", - saviškių gynybai priekaištus žėrė "Ekrano" treneris Valdas Dambrauskas.

Lėktuvai. Kovingumo šiauliečiai prieš rungtynes galbūt pasisėmė ir NATO bazėje Zokniuose, kur savo arsenalą jiems rodė Portugalijos bei Kanados karo lakūnai. Kita vertus, N.Tokičius logiškai pastebėjo, kad futbolo aikštėje lazerių nėra - ten viską reikia atlikti savo kojomis.

Sukrėtimas. Darius Gvildys pasidavė. Po tragiško trečiojo rato "Sūduvos" treneris pasitraukė iš posto. Nors marijampoliečiai per trečiąjį čempionato ketvirtį pralaimėjo tik sykį, bet pergalių irgi iškovotos tik dvi, o ratą "Sūduva" baigė šešeriomis iš eilės nelaimėtomis rungtynėmis. Lemiamo apsisprendimo tašku tapo lygiosios su "Klaipėdos granitu" 1:1.

Nepakilo. Prieš tai veržliai ir rezultatyviai žaidęs Klaipėdos "Atlantas" ne tik nepavijo "Sūduvos", bet ir leido jai tašku nutolti nuo savęs. Penktoje turnyro lentelės vietoje esančius uostamiesčio futbolininkus 4:1 sutriuškino "Kruoja".

Tezė. "Blogai žaidėme ir pralaimėjome. Kodėl - nežinau", - atsakymų į nesėkmės priežastis nerado "Atlanto" treneris Konstantinas Sarsanija.

Nutrūko. "Trakų" nelaimėtų rungtynių serija "SMScredit.lt A lygoje" nebuvo ilga - senosios sostinės riteriai iškovoti pergalės prieš tai nepajėgė dukart. Sėkmė Alytuje dvikovoje su "Dainava" 2:0 trakiškiams leido prieš ketvirtojo rato pradžią išsaugoti antrą poziciją.

Neštuvai. Dzūkijoje kaulai pokšėjo garsiai. Vien "Trakų" saugą Ronaldą Solominą ant neštuvų gabenti į užribį teko keturis kartus, o po rungtynių medikų globoje atsidūrė alytiškių vartininkas Kornelijus Timofejevas. Futbolo kirstynes vainikavo dvi raudonos kortelės "Dainavos" futbolininkams dvikovos pabaigoje.

Lietuviai. Rungtynėse su "Atlantu" alytiškiams teks verstis be diskvalifikuotų E.Gaurilovo ir K.Balčiūno bei traumuoto K.Timofejevo. Kitiems "SMScredit.lt A lygos" klubams panašūs nuostoliai būtų lengviau pakeliami, o "Dainava" nepasižymi lietuvių žaidėjų gausa, todėl galvosūkiai, į kurių kontekstą įsipina ir legionierių limito taisyklės, alytiškių treneriams tampa sudėtingi.

Savikritika. Nors "Žalgiris" Gargžduose 5:1 sutriuškino šio miesto "Bangą" ir išsaugojo 14 taškų atotrūkį nuo "Trakų", vilniečių treneris Marekas Zubas nebuvo patenkintas rungtynių turiniu: "Iškovojome tris taškus, bet žaidimo stilius man nepatiko. Nebuvome pakankamai susikaupę, nuvertinome varžovą".

Suolas. Atsarginiai "Bangos" žaidėjai ant jo ir toliau gali sėdėti patogiai, nesusispaudę. Šįkart rungtynių protokole vėl buvo gerokai mažiau rezervo nei leidžia čempionato nuostatai - tik keturi vietoj septynių.

...

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 19 17:41

V. Dambrauskas: Antras kėlinys – visiška tragedija
http://penalty.lt/v-dambrauskas-antras- ... tragedija/" onclick="window.open(this.href);return false;

Panevėžio “Ekrano” vyr. treneris Valdas Dambrauskas neslėpė slogios nuotaikos po pralaimėjimo namie “Šiauliam” rezultatu 2:3.

- Treneri, kaip vertinate rungtynes?

- Šiandien nedžiugina niekas. Nulis taškų ir antras rungtynių kėlinys – visiškai tragiškas. Pralaimėtas vienam “Šiaulių” žaidėjui, kuris individuliai apžaidė visą mūsų gynybą ir pelnė du įvarčius. Pirmame kėlinyje neutralizavome jų vidurį, tačiau praleidome žioplą įvartį. Pirmaudami 1:0 turėjome palaikyti kamuolį, sužaisti truputį ramiau, „ištraukti“ Šiaulių žaidėjus, tačiau skubėjimas, bėgimas, mąstymo trūkumas aikštėje privedė prie to, kad eilinį kartą praleidome įvartį po standartinės situacijos.

Per pertrauką sakiau, kad jeigu „Šiaulių“ treneris nuo atsarginių suolelio link mūsų vartų skersuotų kamuolį, tikriausiai ir iš ten įsuktų kamuolį į vartus. Antrame kėlinyje norėjome daugiau aštrumo atakuojant, daugiau spaudimo, tačiau vaikiškos klaidos gynyboje ir „Šiauliai“ išsiveržė į priekį. Vėliau sušvelninome rezultatą ir vėl turėjome momentų, galimybių, tačiau jos ir liko neišnaudotomis galimybėmis. Tokiose rungtynėse niekas negali tenkinti, nes jos yra pralaimėtos ir pelnyti įvarčiai neturi jokios reikšmės.

Sunku paaiškinti klaidas antrojo kėlinio pradžioje. Atrodė, kad gynėjas pavijo R. Gedminą, tačiau vėl jį apžaidė. Antras, trečias įvarčiai – individualios gynėjų klaidos, trūksta žodžių jas apibūdinti. Aš ir komanda – labai nusivylę žaidimu, neiškovojome taškų namuose.

- Vietoj Eldero išleidote A. Šušnjarą. Panašu, pasiteisino keitimas?

- Taip. Tiek M. Dūda, tiek Elderis yra tokio tipo žaidėjai, kurie yra geresni žaidžiant „giliau“, labiau atsitraukus. Alexas yra daug greitesnis žaidėjas, su juo galima gynybos liniją galima įžaisti daug aukščiau, aštriau spaudžiant priešininkus. Jo išėjimas pasiteisino, tačiau nepavyko įmušti ir liko neigiamas rezultatas.

- Filipe pakeitėte po pirmo kėlinio.

- Na, žinojome, kad Filipe bus sunku. Jam nelengva priprasti prie mūsų žaidimo stiliaus, bet tikrai nuoširdžiai dirba per treniruotes, jo fizinės galimybės labai aukšto lygio. Galbūt jaudulys žaidžiant namuose kišo koją, juk debiutinės rungtynės startinėje sudėtyje. Kūryboje jam trūko tikslumo, per daug buvo prarandama kamuolių. Bandėme aštrinti situaciją, bet gavosi ne taip, kaip norėjome.

- Artimiausios rungtynės sekmadienį, ar spės komanda atsigauti?

- Fiziškai atsigauti yra neįmanoma, esu tą sakęs 100 kartų. Galbūt tai skamba kaip kažkoks negatyvus dalykas, bet fiziškai, neturint trijų dienų, neįmanoma atsigauti. O mačas Pakruojyje laukia 12 val. dienos. Bus sunku, bet tikiuosi, kad mačui nusiteiksime.

...

Re: XXVII (27) turas:

2014 Rgs 22 18:49

Gražiausi XXVII-ajame ture - R.Vėževičiaus, M.Kuklio ir R.Gedmino įvarčiai
alyga.lt, futbolo.tv 2014-09-21 http://alyga.smscredit.lt/naujiena/Graz ... rciai/1465" onclick="window.open(this.href);return false;

XXVII-ajame „SMScredit.lt A lygos“ futbolo čempionato ture komandos varžovų negailėjo ir iš viso pelnė 20 įvarčių. Lygos partneris Futbolo.tv portalas išrinko tris gražiausius įvarčius.


Pirmajį po puikiai įžaistos standartinės siaucijos į Klaipėdos "Atlanto" vartus efektingu smūgiu įmušė Pakruojo "Kruojos" saugas Robertas Vėževičius. Antrasis įvartis priklauso techniškai kamuolį pasitaisiusiam ir vienu lietimu į Gargždų "Bangos" vartų tinklą nukreipusiam Vilniaus "Žalgirio" saugui Mantui Kukliui. Trečiajį į savo sąskaitą įsirašė Panevėžio "Ekrano" gynybą sudraskęs "Šiaulių" saugas Rokas Gedminas.

Grįžti į