Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 2020 metai

2020 Spa 06 02:38

Tai ką, pirmoje lygoje beliko tik 3 turai ir Nevėžis su Jonava jau turi kelelapius į A Lygą, jeigu panorės tai daryti. Hegelmanai praktiškai jau irgi turbūt nebeprašoks ketverto, tai KAFF galėtų jau ir džiaugtis.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 2020 metai

2020 Spa 07 21:43

Turo apžvalga: svarbus „Nevėžio” laimėjimas ir ilgai lauktos pergalės
https://pirmalyga.lt/turo-apzvalga-svar ... -pergales/

Savaitgalį lygos žiūrovai turėjo galimybę pamatyti ir tikrą drama Alytuje, ir galingą „Džiugo” sugrįžimą Panevėžyje ir eilinius rezultatyviausių lygos žaidėjų tikslius smūgius. Tapo aišku, kas užims 8-ą ir 14-ą lentelės vietas, o dėl visų kitų dar vyksta kovos. Prieš turnyro finišą būsiantis „rinktinių langas” – gera proga klubams pasiruošti lemiamoms dvikovoms.

Penktadienis, 10.02, 18:30, Kėdainių miesto stadionas, 400 žiūrovų.
Kėdainių „Nevėžis” – Kauno „Hegelmann Litauen” 3:1 (1:1).
Teisėjai: G.Mažeika, V.Šimkus, V.Snarskis.
Įvarčiai: R.Župerka 19‘, A.Gėgžna 57‘, E.Kugys 60‘ (11m) – J.Supronas 34‘.

Centrinės turo rungtynės, galima sakyti, pateisino lūksečius. Gana gausiai Kėdainių miesto stadione susirinkę žiūrovai pamatė įdomias rungtynes. Svečiai gana aktyviai pradėjo susitikimą, tačiau netrukus žaidimas išsilygino, o kėlinio viduryje komandos apsikeitė gražiais įvarčiais. Į tikslų ir netikėtą Roko Župerkos smūgį Kauno komanda atsakė dviejų kėdainiečių „suorganizuota“ kombinacija, kurią galvos smūgiu užbaigė Jonas Supronas.

Dvikovos lūžis įvyko antro kėlinio pradžioje, kai po kelių pavojingų momentų prie abejų vartų „prabilo“ smogiamoji Kėdainių komandos atakų jėga. Iš pradžių po Evaldo Kugio smūgio prie atšokusio nuo vartininko kamuolio pirmasis suskubo Aretas Gėgžna, o už kelių minučių įspūdingas Junioro reidas baigėsi 11 m baudiniu, kurį šaltakraujiškai realizavo rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas. Tai buvo smūgis, po kurio svečiai taip ir neatsigavo. Per likusį laiką didesnės grėsmės „Nevėžio“ vartams nekilo, o šeimininkų kontratakos buvo kur kas aštresnės

„Nevėžis“ padarė rimtą žingsnį kovoje dėl titulo. Tiesa, kėdainiečių vyriausiasis treneris Vitalijus Stankevičius išliko santūrus. Jo nuomone, laukia labai sunkios rungtynės su stipriais ir motyvuotais varžovais. Šiandien nugalėta pelnytai, tačiau atsipalaiduoti kėdainiečiai jokiu būdu nežada. Tuo tarpu „Hegelmann Litauen“ komandai lieka koncentruotis likusiomis dvikovomis ir laukti varžovų kluptelėjimų.

Penktadienis, 10.02, 19:00, Alytaus miesto stadionas, 735 žiūrovai.
Alytaus „Dainava“ – FA„Šiauliai” – 2:1 (0:0).
Teisėjai: R.Valikonis, B.Kikutis, E.Korotkovas.
Įvarčiai: T.Vitukynas 85‘ (11m), O.Lukošiūnas 90‘ – R.Gedminas 46‘.

Kaip visada gausiai į Alytaus miesto stadioną susirinkę žiūrovai buvo apdovanoti dramatiška šeimininkų pergale, kurią alytiškiai išplėšė per paskutines penkias minutes, sugebėję ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti jį.

Pirmasis šių rungtynių kėlinys buvo panašus į žvalgybą, o vos prasidėjus antrajam svečiai išsiveržė į priekį. Rokas Gedminas antrą kartą šį sezoną įmušė į „Dainavos“ vartus, tiesa, šį kartą įvartis netapo pergalingu. Nors pagal antro kėlinio eigą galima buvo tikėtis, kad šiauliečiai tuščiomis iš Dzūkijos sostinės negrįš. Šeimininkų atakos ilgoką laiką buvo bevaisės, o svečiai turėjo dar bent kelias galimybes padidinti savo persvarą. Tačiau jos liko neišnaudotos, o senas futbolo dėsnis suveikė dar kartą. 85-ą minutę skiriamas 11 m baudinys, realizuotas Tito Vitukyno tarsi suteikė alytiškiams papildomų jėgų, o po penkių minučių komandos darugų glėbyje atsiduria Oskaras Lukošiūnas, galingu smūgiu galva vos nesuplėšęs svečių vartų tinklo.

Abi šių dviejų lentelės kaimynų dvikovos šį sezoną buvo dramatiškos. Komandos tarpusavyje pasidalino po pergalę, o laimėjimas Alytuje leido „Dainavai“ užkopti į penktą turnyrinės lentelės vietą.

Šeštadienis, 10.03, 14:00, Mažeikių miesto stadionas, 150 žiūrovų.
Mažeikių „Atmosfera“ – Kretingos „Minija” 0:4 (0:2).
Teisėjai: V.Vasiliauskas, E.Kemėža, E.Rudavičius.
Įvarčiai: N.Urba 19‘ (11m), J.Silva 30‘, D.Šiuša 58‘, D.Jakočiūnas 90+2‘.

Dviejų Žemaitijos ekipų rungtynių pradžioje sunku buvo prognozuoti, kad rezultatas bus toks didelis.

Šeimininkai gana aktyviai pradėjo rungtynes, tačiau svečiai sėkmingai gynėsi, o kėlinio viduryje surengta kontrataka, pasibaigusi 11 m baudiniu, tapo persilaužimo tašku rungtynėse. Kai savo eiliinį įvartį pelnė rezultatyvusis „Minijos“ legionierius Joao Silva, tapo aišku, kad pergalės svečiai neatiduos. Savo pranašumą kretingiškiai antrame kėlinyje įtvirtino dar dviem gražiais įvarčiais.

„Minija“ antrame rate žaidžia sėkmingai, o pergalė Mažeikiuose bei „Žalgirio“ B nesėkmė paaštrino situaciją kovoje dėl 9-os vietos. Gali būti, kad jos likimas spręsis tiesioginėje konkurentų dvikovoje Kretingoje spalio 25-ą dieną.

Šeštadienis, 10.03, 15:00, Trakų miesto stadionas, 57 žiūrovai.
Vilniaus „Riteriai“ B – Vilniaus BFA 1:1 (0:0).
Teisėjai: M.Pomeckis, M.Tubis, M.Ličkus.
Įvarčiai: V.Paulauskas 55‘ – L.Valvonis 88‘.

Gražus Luko Valvonio smūgis po pakelto kampinio rungtynių pabaigoje lėmė ne tik lygiasias bei iškovotą BFA tašką. Po kelių minučių nuaidėjęs teisėjo švilpukas tapo fakto konstatavimu, jog „Riteriai“ B neturi net teorinių šansų pakilti iš 14-os turnyrinės lentelės vietos.

Sezono viduryje tokį scenarijų sunku buvo įsivaizduoti, atrodė, kad panaši lemtis kaip tik gali ištikti BFA. Visgi atimti taškai padarė savas korekcijas, o BFA ekipa pastaruoju metu žaidžia vis užtikrinčiau, tad šių rungtynių rezultatas nelabai ir stebina.

Šeštadienis, 10.03, 16:00, Vilnius, LFF stadionas.
„Vilniaus Vytis“ – „Jonava“ 1:3 (1:2).
Teisėjai: I.Pomeckis, M.Tubis, M.Ličkus.
Įvarčiai: I.Soumah 28‘ – B.Petrescu 5‘, A.Rocys 23‘, L.Stonkus 49‘.

Minčių apie lygos nugalėtojų titulą neatsisakanti „Jonava“ iš Vilniaus grįžo su pelnytai iškovota pergale. Jau rungtynių pradžioje prie šeimininkų vartų keliami kampiniai kėlė nemažą grėsmę, o po vieno iš jų jonaviečių legionierius iš Rumunijos siunčia kamuolį į vartus. „Jonava“ ir toliau kontroliavo padėtį, o chroniškos vilniečių gynybos bėdos nekur nedingo. Kėlinio viduryje Artūras Rocys patykojo ne visai sėkmingai vilniečių vartininko iškumščiuoto kamuolio ir svečių persvara tapo solidi. Tiesa, gana greitai intrigą pamėgino sugrąžinti Ibrahimas Soumah, pastaruoju metu demosntruojantis aštrų žaidimą puolime.

Visgi, po pertraukos šeimininkų viltis gana greitai išskalidė Laurynas Stonkus, atstattęs dviejų įvarčių persvarą. Antrame kėlinyje aštrių momentų netrūko prie abiejų komandų vartų, rezultatas galėjo keistis į bet kurią pusę, nors arčiau ketvirto įvarčio buvo svečiai. Deja, smūgiams pritrūkdavo šiek tiek tikslumo, o pasibaigus rungtynėms belieka konstatuoti, kad šiuo metu „Jonava“ tiesiog geriau subalansuota ir gerokai ramesnį gyvenimą gyvenanti komanda, nei „Vilniaus Vytis“.

Sekmadienis, 10.04, 15:00, Panevėžys, „Žemynos“ progimnazijos stadionas, 150 žiūrovų.
„Panevėžys“ B – Telšių „Džiugas“ 2:4 (2:1).
Teisėjai: U.Veprauskas, D.Švėgžda, J.Kupčinskas.
Įvarčiai: E.Urmonas 9‘, S.Vrebac 21‘(11m) – R.Stanulevičius 34‘ ir 56‘, A.Lipskis 73‘, Y.Koike 83‘.

Telšiškiai pastaruoju metu patyrė eilę nesėkmių ir tai negalėjo neatsiliepti turnyrinei „Džiugo“ situacijai lentelėje. Lyderių trijulė nutolo, o juos pasivyti gali neužtekti laiko.

Rungtynių Panevėžyje pradžia atrodė tarsi juodos „Džiugo“ nesėkmių serijos tęsinys . Jau pirmo kėlinio viduryje rezultatas buvo 2:0 šeimininkų naudai. Dažnai tokiose situacijose atsiliekanti komanda pasimeta, tačiau pernykščių lygos čempionų garbei reikia pasakyti, kad jie rado jėgų atsitiesti ir net nugalėti taip sunkiai besiklosčiusiose rungtynėse. Vienu pagrindinių telšiškių „grįžimo į rungtynes“ iniciatorių tapo Rokas Stanulevičius, pelnęs „dublį“ ir išlyginęs rezultatą.

Antroje žaidimo pusėje svečių pranašumas tapo ryškesnis, o savo komandą atlydėjusių aistringų Žemaitijos sostinės sirgalių nuotaiką galutinai pagerino Andriaus Lipskio ir Yudai Koike įvarčiai, leidę „Džiugui“ nutraukti pergalių „badą“. Artimiausiu metu Telšių ekipos laukia nelengva atkarpa – rungtynės išvykose prieš dvi pirmaujančias komandas, tačiau nuojauta kužda, jog savo paskutinio žodžio šiame sezone „Džiugas“ dar netarė.

„Panevėžys“ B šį kartą užkūrė pirtį svečiams, tačiau visoms rungtynėms jėgų ir sėkmės pritrūko. Ką gi, tikėsimės jų užteks likusiems pirmenybių susitikimams.

Sekmadienis, 10.04, 16:00, Vilnius, LFF stadionas, 120 žiūrovų.
Vilniaus „Žalgiris“ B – „Kauno Žalgiris “ B 0:2(0:0).
Teisėjai: J.Lavrenovaitė – Perez, I.Ramanauskienė, I.Kaprašovas.
Įvarčiai: P.Sudakovas 63‘, D.Vitkus 86‘.

Paskutinėse turo rungtynėse kiek netikėtą pergalę šventė svečiai iš Kauno. Abejose rungtyniaujančiose pusėse buvo pastiprinimai iš pagrindinių komandų, tačiau šį kartą geriau suveikė kauniečių žaidimo planas. Įvarčiai LFF stadione vykusiose rungtynėse krito po pertraukos, o svečiai dar turėjo galimybę laimėti ir stambiu rezultatu – jau per pridėtą rungtynių laiką nerealizuotas 11 m baudinys.

„Žalgiris“ B patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės ir atrodo buvusios tvirtos jų pozicijos 9-oje vietoje susvyravo. Tad laukia ne visai lengvas sezono finišas, norint jas apginti. Juo labiau, kad paskutines dvejas rungtynes teks žaisti išvykose, Žemaitijoje.

Tuo tarpu kauniečiams šį pergalė turėtų suteikti daugiau pasitikėjimo, o sėkmingai sužaidus likusia rungtynes, yra galimybė aukščiau užkopti ir turnyro lentelėje.

Tobex
Pranešimai: 8684
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2020 metai

2020 Spa 08 13:23

Tai ką, pirmoje lygoje beliko tik 3 turai ir Nevėžis su Jonava jau turi kelelapius į A Lygą, jeigu panorės tai daryti. Hegelmanai praktiškai jau irgi turbūt nebeprašoks ketverto, tai KAFF galėtų jau ir džiaugtis.
jei atmesti Covido situaciją, tai manau Hegelmanai ir Džiugas pasijungtų prie A lygos.
Jonava nebent savivaldybė labai pagelbėtų, bet jie ten su krepšiniu dabar užsiima, tai kažin ar viskas užteks entuziasmo.

Nevėžio ateitimi netikiu.

8 komandas kitais metais turėsim A lygoje.

Kalinauskas
Pranešimai: 2411
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: 2020 metai

2020 Spa 09 11:54

Tai ką, pirmoje lygoje beliko tik 3 turai ir Nevėžis su Jonava jau turi kelelapius į A Lygą, jeigu panorės tai daryti. Hegelmanai praktiškai jau irgi turbūt nebeprašoks ketverto, tai KAFF galėtų jau ir džiaugtis.
jei atmesti Covido situaciją, tai manau Hegelmanai ir Džiugas pasijungtų prie A lygos.
Jonava nebent savivaldybė labai pagelbėtų, bet jie ten su krepšiniu dabar užsiima, tai kažin ar viskas užteks entuziasmo.

Nevėžio ateitimi netikiu.

8 komandas kitais metais turėsim A lygoje.
O legendinis Vilniaus Vytis?!!!!

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2020 metai

2020 Spa 09 12:33

jeigu kažkas iš pirmojo ketvertuko atsisakys, šansą turės ir Dainava, Vytis, Šiauliai

pamatysim kaip ten bus, dabar dar anksti spėlioti

Tobex
Pranešimai: 8684
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2020 metai

2020 Spa 09 14:27

jeigu kažkas iš pirmojo ketvertuko atsisakys, šansą turės ir Dainava, Vytis, Šiauliai

pamatysim kaip ten bus, dabar dar anksti spėlioti
kada noriu, tada ir spelioju :)

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2020 metai

2020 Spa 17 10:55

Nevėžis 18 ture iškovojo svarbią pergalę prieš Džiugą 1:0 ir labai priartėjo prie nugalėtojų titulo. Nevėžį teoriškai dar gali pavyti ir aplenkti Jonava, bet tikimybės yra labai menkos - jonaviečiams reiktų ne tik laimėti likusias rungtynes prieš Hegelmannus ir Džiugą, bet ir sulaukti Nevėžio prarastų taškų Panevėžyje.

Hegelmann kovoja dėl antros vietos. Šia prasme svarbios rungtynės vyks šiandien 13 val. Kaune, kur Hegelmann susitiks su Jonava.

o Dainava dar gali aplenkti Džiugą ir įsiveržti į ketvertuką :) kad taip nutiktų dzūkams reikia paskutiniame ture laimėti prieš Hegelmannus ir sulaukti palankaus rezultato iš Jonavos. žodžiu Džiugo subinė dega dabar :)

šiaip
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2020 metai

2020 Spa 17 11:23

Nevėžis 18 ture iškovojo svarbią pergalę prieš Džiugą 1:0 ir labai priartėjo prie nugalėtojų titulo. Nevėžį teoriškai dar gali pavyti ir aplenkti Jonava, bet tikimybės yra labai menkos - jonaviečiams reiktų ne tik laimėti likusias rungtynes prieš Hegelmannus ir Džiugą, bet ir sulaukti Nevėžio prarastų taškų Panevėžyje.
O tai paskutinio turo rungtynės Nevėžis - Jonava nieko nereiškia? :)

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2020 metai

2020 Spa 17 11:56

ai, aš paskutinio turo nemačiau, sorry :) žinoma gali reikšt. dar bus Džiugas vs Dainava geras mačas

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2020 metai

2020 Spa 17 14:50

Hegelmann laimėjo prieš Jonavą 2:1, taigi pirma vieta Nevėžiui ranka pasiekiama - jiems pakanka kitam ture laimėti prieš Panevėžio dublerius ir niekas nebepavys.

Zemaitiss
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: 2020 metai

2020 Spa 17 18:06

Nevėžis 18 ture iškovojo svarbią pergalę prieš Džiugą 1:0 ir labai priartėjo prie nugalėtojų titulo. Nevėžį teoriškai dar gali pavyti ir aplenkti Jonava, bet tikimybės yra labai menkos - jonaviečiams reiktų ne tik laimėti likusias rungtynes prieš Hegelmannus ir Džiugą, bet ir sulaukti Nevėžio prarastų taškų Panevėžyje.

Hegelmann kovoja dėl antros vietos. Šia prasme svarbios rungtynės vyks šiandien 13 val. Kaune, kur Hegelmann susitiks su Jonava.

o Dainava dar gali aplenkti Džiugą ir įsiveržti į ketvertuką :) kad taip nutiktų dzūkams reikia paskutiniame ture laimėti prieš Hegelmannus ir sulaukti palankaus rezultato iš Jonavos. žodžiu Džiugo subinė dega dabar :)
jei Nevezis taps I lygos nugaletojais lai atviruka Telsiu vartininkuj atsiuncia..taip nesugraibyt kamuolio dar reikia sugebet..siaip lygiu varzovu dvikova buvo..abi komandos turejo po itin gera proga ivarciuj..bet deja..vieniems sekasi kurkas geriau..
o siaip kazin ar dega Dziuguj subine..ta 4 vieta tas pats kaip ir 5...tiesiog pravalas...tipo A lyga..ir taip jauciu nesurinks norinciu 4 komandu,nebent kazkas is esmes pasikeis.

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2020 metai

2020 Spa 25 12:08

Šiandien vyks trys svarbios Pirmos lygos rungtynės. Nevėžis gali užsitikrinti pirmą vietą, bet žaidimo prasme pirmi du grajai įdomesni :)

13 val. - Jonava vs Džiugas
13 val. - Hegelmann vs Dainava
14 val. - Panevėžys B vs Nevėžis

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2020 metai

2020 Spa 25 15:02

Įdomiai klostosi įvykiai Pirmoj lygoj. Hegelmann 1:0 laimėjo prieš Dainavą (kauniečiai žaidė daug geriau ir turėjo daug progų, bet tik vargais negalais įmušė), o Jonava 0:0 sužaidė su Džiugu. Po pirmo kėlinio Panevėžys B 1:0 pirmauja prieš Nevėžį. Jeigu Nevėžis merks 2 ar 3 taškus, paskutiniam ture spręsis kas bus nugalėtojas. Jonava jau aišku kad žemiau 3 vietos nenukris, o dėl 4 vietos dar irgi vyksta kova.

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2020 metai

2020 Spa 25 15:24

Panevėžys B laikė persvarą iki 65 minutės, kai Gėgžna gražiu smūgiu išlygino rezultatą 1:1.
77 min. Nevėžio žaidėjas Karolis Rukuiža gavo raudoną kortelę (antra geltona).
81 min. rimtas gaisras prie Panevėžio B vartų baigėsi nerezultatyviai - gelbėjo skersinis ir vartininkas.
88 min geros progos neišnaudojo panevėžiečiai.
95 min Gėgžna už susistumdymą gavo raudoną kortelę.
97 min. paskutiniai Nevėžio bandymai nieko nedavė. Rungtynės taip ir baigėsi - 1:1

gal Hegelmann pažadėjo kokį prizą panevėžiokam, nes jie kovėsi iš paskutiniųjų, nors rungtynės turnyrine prasme jiems nieko nereiškė
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2020 kartus.

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2020 metai

2020 Spa 25 16:02

na ką, Nevėžis prapylė grajų Panevėžyje ir Pirmos lygos paskutiname ture nusimato labai daug intrigos. Jau aišku kad Jonava neturi šansų laimėti pirmenybes, bet gali sukliudyti tai padaryti Nevėžiui. Hegelmannams atsivėrė visai neblogi šansai užimti pirmą vietą. Taip pat gali susidaryti situacija, kuomet 2 komandos surinks vienodai taškų - jeigu Hegelmann laimės prieš Šiaulius, o Nevėžis su Jonava sužais lygiom.

Situacija prieš paskutinį turą:

1. Nevėžis 45 tšk.
2. Hegelmann 43 tšk.
3. Jonava 41 tšk.
4. Džiugas 35 tšk.
5. Šiauliai 32 tšk.
6. Dainava 32 tšk.

Grįžti į