Respublik
Pranešimai: 8818
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kretingos šaulių stadionas

2024 Bir 17 05:16

Liaudies priešai surasti – reikia imtis veiksmų, kad galėtume žengti į šviesų rytojų
https://www.pajurionaujienos.com/?sid=26595&act=exp

Respublik
Pranešimai: 8818
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kretingos šaulių stadionas

2024 Bir 17 05:18

Nepatogių klausimų užduoti vis dar nedrįstama
https://www.svyturiolaikrastis.lt/2024/ ... edristama/
Savivaldybės realizuojamos iniciatyvos labiau matomos, kai rajone atsiranda reikšmingi objektai, sukūriantys pridėtinę vertę. Tokie kaip nauja biblioteka, sporto centras ar miesto stadionas, kurį renovuoti valdžia buvo užsibrėžusi dar 2019 metų vasarą, tačiau apie 80 tūkst. eurų kainavęs stadiono rekonstrukcijos projektas atsirado tik praėjusiai kadencijai besibaigiant.

Negana to, ir jis buvo išmestas į šiukšlių dėžę. Oficiali priežastis – galimi rangovai darbus atlikti pasišovė už 7 mln. eurų. Per brangu. O ar nebus dar brangiau už daugiau nei 3 mln. eurų renovuoti tik patį stadioną su bėgimo takais, o tribūninės dalies su stadiono administracijos pastatu imtis vėliau?

Juo labiau, kad dar gali didėti ir paskelbta stadiono atnaujinimo kaina, jei po projekto ekspertizės išlįs papildomų darbų, kuriuos savivaldybė bus priversta apmokėti. Be to, geriausiu atveju po kelių metų rekonstruoti tribūnas su pastatu bet kuriuo atveju kainuos brangiau, nei tai būtų daroma jau šiemet.

Tačiau apie rajonui svarbaus objekto – pagrindinio miesto stadiono atnaujinimą mero ataskaitoje – nė žodžio. Kaip ir nekalbama apie kokį nors savivaldybės prisiimamą iššūkį, ambicingą projektą, kokiu ankstesnėms valdžioms buvo ta pati biblioteka ir sporto centras su baseinu.

Grįžti į